Privaatsustingimused

Viimati värskendatud: 1.1.2023

Järgnevad juhised puudutavad isikuandmete kogumist, kasutamist ja töötlemist ning nende andmetega seotud valikuid veebilehel “netikasiinod.com”. Seda teavet kogutakse teenuste pakkumise pidevaks täiustamiseks, kasutades kogu teavet õiglaselt ja seaduslikult. Kogutud teavet kasutatakse ainult piiratud ja konkreetsetel eesmärkidel.

Jätkates “netikasiinod.com” kasutamist nõustute järgmiste privaatsuspoliitikaga ja nõustute koguma oma andmeid vastavalt nendele põhimõtetele.

Teabe kogumine, kasutamine ja avaldamine
Kogu Wettenseiten.de kogutud teave on veebisaidi eksklusiivne omand. Kogutud teavet ei müüda ega rendita ning seda säilitatakse vaid seni, kuni see on vajalik juriidiliste, maksu- või raamatupidamisnõuete täitmiseks.

netikasiinod.com jätab endale õiguse kasutada veebisaiti kasutades vabatahtlikult antud teavet järgmistel eesmärkidel:

– Kasutajakogemuse isikupärastamine.
– Süsteemide ja andmebaaside analüüs ja täiustamine.
– Tehniliste probleemide tuvastamiseks ja ennetamiseks.
– Täitma või teostama juriidilisi kohustusi ja õigusi.
– Veebilehe teenindamise ja toimimise tagamiseks.
– Klienditoe pakkumine.
– Jälgige teenuse kasutamist.

Kolmandatele osapooltele avaldamine
Aeg-ajalt võidakse teie andmeid edastada või salvestada arvutitesse väljaspool teie jurisdiktsiooni, sealhulgas Norras. Sellised edastused tehakse siiski kooskõlas andmekaitseeeskirjadega ja nende suhtes kohaldatakse asjakohaseid kaitsemeetmeid. Nendel saitidel võivad kehtida teie elukohariigist erinevad privaatsusseadused.

Veebilehe kasutamist jätkates nõustute oma teabe kogumise ja edastamisega ülalkirjeldatud viisil.

Hoolimata kõikidest mõistlikest kontrollidest ja ettevaatusabinõudest ei saa me garanteerida meile usaldatud teabe absoluutset turvalisust, kuna ühtegi andmeedastusmeetodit, olgu siis Interneti kaudu või elektrooniliselt salvestatud, ei saa pidada eksimatuks.

Privaatsuspoliitika muudatused
Privaatsuspoliitikas tehakse aeg-ajalt muudatusi. Teadaanne tehakse praegusel lehel uue privaatsusavalduse avaldamisega. Uus privaatsuspoliitika jõustub pärast avaldamist. Seetõttu soovitame teil aeg-ajalt vaadata privaatsuspoliitika lehte, et märgata muudatusi.

Kui olete meile varem oma e-posti aadressi edastanud, teavitatakse sellistest muudatustest e-posti teel, nagu ülal kirjeldatud.

Võtke meiega ühendust
Kui teil on privaatsuspoliitika kohta küsimusi, külastage kontaktteabe lehte.