Küpsiste Poliitika

Viimati värskendatud: 1. veebruar 2022
 
Järgmised küpsisepoliitikad kehtivad kihlveosaitidele, kus küpsiseid kasutatakse kasutajakogemuse parandamiseks ning analüüsiks ja turunduseks.

Mis on küpsised?

Enamik professionaalseid veebisaite kasutab tänapäeval andmete kogumiseks küpsiseid. Iga küpsis on tekstifail, tavaliselt mitte suurem kui 4 KB, mis salvestatakse kasutaja arvutisse, kui ta veebisaiti külastab. Enamasti aitavad need meeles pidada kasutaja eelistusi. Kuid neid saab kasutada ka kasutajate liikumise jälgimiseks saidil ja liiklusallikate tuvastamiseks.
 
Kui külastate mängude veebisaite esimest korda, saate brauseri hoiatuse küpsiste kasutamise kohta. Küpsiste kasutamise kohta lisateabe saamiseks lugege sellel lehel olevaid küpsiste põhimõtteid.
 
Saidi kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsiste keelamise või kustutamise juhiste saamiseks vaadake allolevat jaotist.
 
Kuidas küpsiste kasutamist täielikult keelata/eemaldada?
Küpsised või sarnased jälgimisseadmed võidakse teenuste kasutamise ajal igal ajal keelata või kustutada. Kui soovite küpsiseid piirata, blokeerida või kustutada, saate seda teha brauseri seadetes. Pange tähele, et kui keeldute veebisaidilt küpsiste allalaadimisest, võib see mõjutada teenuse funktsionaalseid osi või muutuda ligipääsmatuks.
Vaadake järgmisi juhiseid kõige levinumate brauserite jaoks küpsiste eemaldamiseks või piiramiseks.
 
– Internet Explorer
– Google Chrome
– Safari
– Firefox
 
Kasutatavate küpsiste tüübid
Jätame endale õiguse kasutada kogu saidil järgmist tüüpi küpsiseid ja muid jälgimisseadmeid:

Navigeerimisküpsised

Pärast esimest saidi külastust võimaldavad navigeerimisküpsised kasutada saidi funktsioone. Ilma nende küpsisteta poleks olulised teenused saadaval. Näiteks saidi turvalistele aladele pääsemiseks.

Atribuutide küpsised

Kui te veebisaidilt lahkute, võimaldavad need küpsised meeles pidada teie valikuid ja eelistusi. Kui naasete saidile, jäävad sätted, nagu fondi suurus, font ja muud kohandatavad funktsioonid, muutumatuks.

Toimivusega seotud küpsised

Toimivusküpsised võimaldavad meil hinnata ja hinnata veebisaidi liiklust, sealhulgas seda, milliseid lehti kasutajad kõige sagedamini külastavad, loendada kasutajate külastusi ja tuvastada liikluse allikaid. Kogudes seda koondatud ja anonüümset teavet, saame parandada veebisaidi funktsionaalsust ja funktsioone.

Küpsiste sihtimine

Need küpsised on seatud kolmandate osapoolte poolt ja me ei vastuta kogutud teabe eest. Sihtimisküpsised piiravad teie reklaami nägemiste arvu ja mõõdavad teie reklaamikampaaniate tõhusust.

Muudatuste teavitamine

Kui küpsiste poliitikat igal ajal uuendatakse, teavitatakse kliente sellest, laadides sellele lehele üles uue küpsisepoliitika. Muudatused jõustuvad uue poliitika avaldamise kuupäevast.
 
Soovitame küpsiste poliitikat regulaarselt muudatuste osas kontrollida.